წყაროს ტიპი: საარქივო დოკუმენტი
გამოცემის ადგილი: თბილისი, საქართველო
დაცულია: საქართველოს იუსტიციის სამინისტროს სსიპ საქართველოს ეროვნული არქივი1918 წელს ვლასი ლუკას ძე მამალაძე 1917 წელს დაარსებული ხევის უმაღლესი დაწყებითი სასწავლებლის გამგედ მუშაობდა.1918 წელს ივანე ლუკას ძე მამალაძე 1917 წელს დაარსებული ხევის უმაღლესი დაწყებითი სასწავლებლის ხატვისა და ხაზვის პედაგოგად მუშაობდა.1918 წელს აკაკი დომენტის ძე მამალაძე 1917 წელს დაარსებული ხევის უმაღლესი დაწყებითი სასწავლებლის დარაჯად მუშაობდა.
1918 წელს პალადი ნესტორის ძე ტრაპაიძე, რომელსაც სათავადაზნაურო გიმნაზიის კურსი ჰქონდა დამთავრებული, 1917 წელს დაარსებული ხევის უმაღლესი დაწყებითი სასწავლებლის პედაგოგად მუშაობდა.1918 წელს მილოსი თეოფილეს ძე ჩხიკვიშვილი, რომელსაც კლასიკური გიმნაზია ჰქონდა დამთავრებული, 1917 წელს დაარსებული ხევის უმაღლესი დაწყებითი სასწავლებლის პედაგოგად მუშაობდა.1918 წელს თამარა გიორგის ასული ბერიძე, რომელსაც ქალთა ინსტიტუტი ჰქონდა დამთავრებული, 1917 წელს დაარსებული ხევის უმაღლესი დაწყებითი სასწავლებლის რუსულისა და უცხო ენების პედაგოგად მუ...1918 წელს ივანე ლუკას ძე მამალაძე 1917 წელს დაარსებული ხევის უმაღლესი დაწყებითი სასწავლებლის ხატვისა და ხაზვის პედაგოგად მუშაობდა.
1918 წელს ვლასი ლუკას ძე მამალაძე 1917 წელს დაარსებული ხევის უმაღლესი დაწყებითი სასწავლებლის გამგედ მუშაობდა.1918 წელს პალადი ნესტორის ძე ტრაპაიძე, რომელსაც სათავადაზნაურო გიმნაზიის კურსი ჰქონდა დამთავრებული, 1917 წელს დაარსებული ხევის უმაღლესი დაწყებითი სასწავლებლის პედაგოგად მუშაობდა.1918 წელს მილოსი თეოფილეს ძე ჩხიკვიშვილი, რომელსაც კლასიკური გიმნაზია ჰქონდა დამთავრებული, 1917 წელს დაარსებული ხევის უმაღლესი დაწყებითი სასწავლებლის პედაგოგად მუშაობდა.1918 წელს თამარა გიორგის ასული ბერიძე, რომელსაც ქალთა ინსტიტუტი ჰქონდა დამთავრებული, 1917 წელს დაარსებული ხევის უმაღლესი დაწყებითი სასწავლებლის რუსულისა და უცხო ენების პედაგოგად მუ...1918 წელს ივანე ლუკას ძე მამალაძე 1917 წელს დაარსებული ხევის უმაღლესი დაწყებითი სასწავლებლის ხატვისა და ხაზვის პედაგოგად მუშაობდა.1918 წელს მარია დომენტის ასული ინწკირველი, რომელსაც სახალხო მასწავლებლის წოდება ჰქონდა,1917 წელს დაარსებული ხევის უმაღლესი დაწყებითი სასწავლებლის ხელსაქმის პედაგოგად მუშაობდა.1918 წელს აფრასიონ ანტონის ძე მამალაძე 1917 წელს დაარსებული ხევის უმაღლესი დაწყებითი სასწავლებლის ფიზკულტურის მასწავლებლად მუშაობდა.1918 წელს აკაკი დომენტის ძე მამალაძე 1917 წელს დაარსებული ხევის უმაღლესი დაწყებითი სასწავლებლის დარაჯად მუშაობდა.